نسخه آزمایشیپیام فرماندار سنقروکلیایی به مناسبت سالروز حماسه ۹ دی


به مناسبت سالروز حماسه تاریخی ۹ دی و روز بصیرت و میثاق با ولایت، غلامرضا مرتضوی با ارسال پیامی، این روز را به مردم بصیر و ولایت مدار شهرستان سنقروکلیایی تبریک گفت.

در متن این پیام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

حماسه 9 دی ، نماد عزّت، استقلال و بصیرت مردمی است که تا پای جان برای حفظ اصول اسلام و آرمان‌های انقلاب ایستاده اند و با صدای رسا اعلام کردند که اگر دشمن در برابر دین آنها بایستد تمام قد در برابر آنها خواهند ایستاد.

روز نهم دی ماه در تاریخ انقلاب اسلامی با عنوان روز «بصیرت» تبدیل به یوم الله و ماندگار گردید. در این روز ماندگار و تاریخی ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی، حماسه ای دیگر آفرید و دشمنان خدا و دینش را مأیوس و ناامید ساخت و قلب امام زمان (عج) و نائب بر حقش حضرت آیت الله العظمی خامنه ای(دامت برکاته) را شاد کرد.

اینجانب ضمن گرامیداشت فرارسیدن نهم دي ماه و تجديد بيعت با آرمان هاي امام راحل(ره) و مقام معظم رهبري(مدظله العالي)، يک بار ديگر حماسه پر شور ملت ايران را در دفاع از ارزش هاي اسلامي و ملي و تجديد بيعت با ولايت فقيه ارج نهاده و توفیق روزافزون و سرافرازی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را تا رسیدن به آرمان های والای بنیانگذار کبیر انقلاب (ره)، تحت رهبری های حکیمانه مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، از درگاه خداوند سبحان مسئلت دارم.

✍️غلامرضا مرتضوی
فرماندار شهرستان سنقروکلیاییاوقات شرعی
آب و هوا