Menu
۰۲ مهر ۱۳۹۶
درس های از پدافند غیر عامل
اگر مجبور هستید با رایانه برای مدت طولانی کار کنید، انجام برخی نرمش های ساده باعث بهبود سلامتی و وضعیت جسمی شما می گردد.
۰۲ مهر ۱۳۹۶
درس های از پدافند غیر عامل
سرماخوردگی به مفهوم عفونت بینی و گلو می باشد . که معمولا بی ضرر بوده و دارای علائمی مانند آبریزش بینی گلودرد ، سرفه و عطسه می باشد، بیش از ۲۰۰ نوع ویروس در ایجاد سرما خوردگی نقش دارند و بنابراین علائم آن بسته به نوع ویروس ایجاد کننده می تواند کاملا متفاوت باشد .
۲۵ شهریور ۱۳۹۶
درس های از پدافند غیر عامل
گیاه تراریخته به گیاهی گفته می‌شود که ساختار ژنتیکی آن از طریق مهندسی ژنتیک تغییر یافته باشد. این تغییر معمولاً جهت بهبود مقاومت گیاه به برخی آفات یا بیماری‌های گیاهی و برای بهبود عملکرد گیاه و بهره‌وری کشاورزی صورت می‌گیرد.
۱۹ شهریور ۱۳۹۶
درس های از پدافند غیر عامل
ایمنی در برابر زلزله تنها مقاوم سازی ساختمان ها نیست؛ برای کاهش خسارات جانی و مالی ناشی از زلزله باید وسایل داخل ساختمان مان را نیز ایمن کنیم.
۳۱ مرداد ۱۳۹۶
درس های از پدافند غیر عامل
سهولت ارتباط در شبکه های مجازی تعاملی یکی از مهمترین ویژگی هایی است که کاربران را به سمت خود جذب میکند، افراد در این فضا در دسترس هستند، هویت ثانویه برای خود می سازند، خلاء هایی که در زندگی حس می کنند به راحتی در این فضا پر می شود و نکته مهم اینجاست که برقراری ارتباطی که در دنیای واقعی گاه به سختی انجام می پذیرد در این فضا آسان خواهد بود که این مساله اگر کنترل نشود تبعات فرهنگی اجتماعی به دنبال خواهد داشت.
آخرین مطالب