نسخه آزمایشی
Menu

امضای تفاهم‌نامه میان کانون پرورش فکری و پلیس کرمانشاه

امضای تفاهم‌نامه میان کانون پرورش فکری و پلیس کرمانشاه


فرماندهی انتظامی و اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.

فرماندهی انتظامی و اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند. این تفاهم نامه همکاری در پنج ماده و ۱۱ بند به امضای سرتیپ دوم «علی اکبر جاویدان» فرمانده انتظامی استان و «مهناز فتاحی» مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان رسید.

براساس این تفاهم نامه، فرماندهی انتظامی استان متعهد به همکاری در برگزاری نمایشگاه ها و جشنواره های فرهنگی، آموزشی و همایش های علمی در خصوص پیشگیری از آسیب های اجتماعی و توسعه انضباط اجتماعی و کمک به آموزش و ارتقاء سطح فرهنگ ترافیک و رانندگی کم خطر شد.

کمک و مشارکت در توانمندسازی مربیان کانون پرورش فکری و کودکان و نوجوانان عضو آن، ارائه خدمات مشاوره ای رایگان توسط مراکز مشاوره و دوایر مددکاری و همکاری و مشارکت در تولید محتوای فرهنگی و آموزشی در راستای پیشگیری از آسیب های اجتماعی از دیگر تعهدات فرماندهی انتظامی استان است.

همچنین براساس این تفاهم نامه، کانون پرورش فکری نیز ملزم به فراهم کردن زمینه لازم به منظور برپایی نمایشگاه در مراکز زیرمجموعه کانون، فراهم کردن زمینه لازم به منظور حضور کارشناسان انتظامی، ارائه تخفیف های ویژه در ثبت نام دوره های آموزشی به فرزندان کارکنان نیروی انتظامی و همکاری و مشارکت در اجرای طرح های پیشگیرانه شد.

فعالیت های پیشگیرانه باید از سنین نونهالی اغاز شود

سردار علی اکبر جاویدان در حاشیه امضای تفاهم نامه همکاری با کانون پرورش فکری نوجوانان و جوانان گفت: فعالیت های پیشگیرانه باید از سنین نونهالی و نوجوانی آغاز شود و در این سنین به کودکان آموزش های لازم را ارائه داد.

وی با بیان اینکه آسیب های اجتماعی لطمات زیادی به جامعه و بخصوص کودکان و نوجوانان وارد می کند، گفت: این آسیب ها در نتیجه کم کاری و قصور بسیاری از نهادها و سازمان ها ایجاد می شود.

سردار جاویدان در پایان از همکاری و هم افزایی بسیار خوب کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کرمانشاه با ستاد انتظامی استان قدردانی کرد.