نسخه آزمایشی
Menu

تجلیل از مفاخر کرمانشاه، برای استان برندسازی می‌کند

تجلیل از مفاخر کرمانشاه، برای استان برندسازی می‌کند


معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کرمانشاه با بیان اینکه وجود اساتید برجسته علمی برای مردم استان افتخارآفرین است، گفت: تجلیل از مفاخر کرمانشاه برای استان برندسازی می‌کند.

محمدابراهیم الهی تبار روز پنجشنبه مورخ 4/7/98 در آیین نکوداشت مفاخر پزشکی استان کرمانشاه اظهار داشت: وجود مفاخر علمی، ادبی و فرهنگی از زیبایی های استان کرمانشاه بحساب می آید که تجلیل از آنها در وهله اول حال مردم را خوب می کند.
وی اظهار داشت: کرمانشاه زیبایی های فراوانی دارد امروز خوشحالیم که شهرداری کرمانشاه و علوم پزشکی با مشارکت دیگر نهادها این مراسم نکوداشت را برای اساتید برجسته پزشکی برپا کرده اند.
وی بر ادامه آیین های تجلیل از مفاخر استان تاکید کرد و گفت: همه ما به وجود این اساتید افتخار می کنیم که در همه حادثه ها یار و یاور مردم بوده اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه نیز گفت: تجلیل از مشاهیر و مفاخر حوزه فرهنگ مدتی قبل برگزار شد و دانشگاه علوم پزشکی نیز در راستای تکریم از مفاخر حوزه پزشکی امروز از سه تن از اساتید برجسته پزشکی استان تجلیل می‌کند.

محمودرضا مرادی افزود: امروز از دکتر محسن امامی آل آقا، دکتر فتاح فرخی و دکتر معصومعلی معصومی تجلیل می‌شود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در ادامه با اشاره به فعالیت بیش از ۵۰۰ تن از اساتید دانشگاه علوم پزشکی در امر تدریس، آموزش، پژوهش و تحقیقات و طبابت، گفت: جمعی از فرهیختگان و نخبگان علمی کشور در این دانشگاه اکنون در بخش‌های مختلف مشغول ارائه خدمت به مردم کشور و استان هستند.

مرادی، تجلیل و تکریم از مقام اساتید و پزشکان را جزو برنامه‌های دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه دانست و گفت: در نظر داریم مراسم تجلیل از مفاخر حوزه پزشکی استان را به صورت مستمر برگزار کنیم.