نسخه آزمایشی
Menu.

اسامي  پذیرفته شدگان مرحله اول هشتمین آزمون فراگیر استخدامی دستگاه هاي اجرايي كشور   - استانداري كرمانشاه

 

با توجه به اعلام نتایج اولیه (کتبی) هشتمین آزمون فراگیر استخدامی دستگاه های اجرایی کشور و مجاز شدن عدهای از داوطلبان برای راهیابی به مرحله بعد، بدینوسیله از افراد بشرح جدول پيوست ذیل دعوت می شود که شخصاً جهت تحویل مدارک در زمان تعیین شده و مکان مشخص شده مراجعه نمایند.

 آدرس محل مراجعه داوطلبان :

 كرمانشاه  بلوار شهيد كشوري، استانداري كرمانشاه، سالن شهداي دولت

 مدارک مورد نیاز:

لطفاً مدارک داخل پوشه و بر اساس رنگ تعيين شده (رشته شغل هاي كارشناس امور اداري و كارشناس مطالعات اجتماعي و اقتصادي پوشه سفيد رنگ- كارشناس توسعه و عمران امور شهري و روستايي، كارشناس تحليلگر سيستم 1 و كارشناس امور شوراها و شهرداري ها پوشه آبي- كارشناس توسعه امور سياسي، كارشناس امور امنيتي و انتظامي و كارشناس امور كشوري و مدني پوشه سبز رنگ) تحویل داده شود.

 

1.       سه قطعه عکس ۴*۳ تمام رخ پشت نویسی شده که در سال جاری گرفته شده باشد.

 2.       اصل کارت ملی و تصویر پشت و روی آن.

 3.       اصل شناسنامه و تصویر از تمامی صفحات آن.

 4.       اصل مدرک تحصیلی(گواهینامه موقت یا دانشنامه) در مقطع تحصیلی پذیرفته شده در امتحان مشترک ممهور به مهر دانشگاه و تصویر آن.

 5.        اصل کارت پایان خدمت یا کارت معافیت دائم قانونی و تصویر آن(برای آقایان).

 6.       اصل کارت شناسایی ایثارگری یا معرفی نامه از بنیاد شهید و امور ایثارگران و مراجع ذیصلاح(برای مشمولین سهمیه ایثارگران بر اساس بند ب صفحه 1 دفترچه راهنمای ثبت‌نام امتحان مشترک دستگاه‌های اجرائی کشور).

 7.       اصل مدارک و معرفی نامه از سازمان بهزیستی کشور(برای معلولین).

 8.      ارایه مدارک و مستندات لازم از مراجع ذی ربط برای اصلاح حداکثر سن مقرر (براساس تبصره ۲ صفحه ۲ دفترچه راهنمای ثبت‌نام امتحان مشترک دستگاه‌های اجرائی کشور).

 9.       ارایه مدرک مربوط به امتیاز حافظان قرآن(با امضای وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رییس سازمان تبلیغات اسلامی).

10.    ارائه مدرک برای استفاده از اولویت بومی شهرستانی(مطابقت اطلاعات شهرستان محل تولد مندرج در شناسنامه داوطلب با شهرستان مورد تقاضا، ارائه استشهاد محلی و سایر اطلاعات مندرج در اطلاعیه مورخ 1399/07/27 سازمان سنجش آموزش کشور).

 

    **   وزارت کشور(ستاد و استانداری ها) می‌تواند حسب مورد نسبت به درخواست سایر مستندات مورد نیاز، اقدام لازم را به عمل آورد و داوطلبان لیست مدارک تحویلی خود را امضاء و تحویل نمایند.

 

تذکرات مهم:

 

1  تحویل مدارک از تاریخ 1399/11/23 شروع و افراد براساس تاریخ های معین شده پذیرش می شوند و این روند در تاریخ 1399/11/29 خاتمه می یابد. لذا عدم مراجعه وتحویل مدارک توسط داوطلب در مهلت مقرر به منزله انصراف از سایر مراحل استخدامی تلقی می‌گردد.

 2.  برای افرادی که بنا به دلایل موجه در موعد مقرر مراجعه نکنند و یا برای اخذ گواهی های مورد نیاز از دستگاه های ذیربط نیاز به زمان بیشتری (نسبت  به تاریخ تعیین شده برای مراجعه) داشته باشند این فرصت فراهم می شود که در روزهای1399/11/30 و1399/12/02 از ساعت 12 الي 14 نسبت به تحویل و تکمیل مدارک خود اقدام کنند.

3.   مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام‌شده در متن آگهی و یا ارائه مدارک به صورت ناقص در زمان بررسی مدارک، مصاحبه وگزینش بر عهده داوطلب خواهد بود و در هر مرحله از مراحل امتحان مشترک فراگیر، مسابقه و جذب، محرز شود داوطلب به ‌اشتباه یا به‌ عمد اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است، از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و در صورت صدور حکم استخدامی،حکم مزبور لغو و بلااثر می‌شود.

4.  مواردی که موجب حذف داوطلب می شودعبارتند از:

       الف: عدم قرار گرفتن در محدوده سن قانونی اعلام شده.

        ب: عدم تطابق زمان صدور گواهی موقت تحصیلی یا مدرک دانشنامه با شرایط اعلام شده.

        ج: عدم تطابق تاریخ صدور کارت معافیت دائم و یا تاریخ پایان خدمت با شرایط اعلام شده.

        د: عدم ارائه مستندات مربوط به سهمیه معرفی شده.

 5. مواردی که منجر به تغییر نمره داوطلب می‌شود و ممکن است منتج به تغییر وضعیت داوطلب گردد:

     الف: عدم ارائه مستندات دال بر بومی بودن

      ب: عدم ارائه مستندات دال بر حافظ قرآن بودنآمار بازدید
امروز این صفحه: 42
امروز این زیرپرتال: 2432
امروز پرتال: 6306
کل این صفحه: 4276
کل این زیرپرتال: 902148
کل پرتال: 2318784