+ 0 -
ADA
استاندار کرمانشاه با اشاره به اینکه قبل از انقلاب ۴۰ هزار مستشار آمریکایی در این کشور آقایی می کردند و حتی شاه مملکت هم قادر نبود به آنها بگوید بالای چشمتان ابروست، گفت: اکنون با وجود همه فراز و فرودها، این مردم ایران هستند که کشور خودشان...

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری کرمانشاه با انتقاد از عملکرد قرنطینه نباتی و استاندارد، بر استقرار آزمایشگاه و خدمات مطلوب در مرز پرویزخان توسط این ۲ واحد تاکید کرد و گفت: در کوتاه مدت باید نسبت به سامان دهی وضعیت موجود اقدام...

دکتر محمدطیب صحرایی، استاندار کرمانشاه در جریان سفر کاری به شهرستان روانسر با خانم زینت محمدی مادر سه شهید کودک و نوجوان دیدار و از ایشان تقدیر کرد.

استاندار کرمانشاه در حاشیه افتتاح طرح گازرسانی به ۳۹ روستای روانسر، طرح بهسازی و روکش آسفالت محور نهرابی- جوانرود به طول ۶ کیلومتر را هم افتتاح کرد.

جشن تکمیل گازرسانی روانسر با حضور استاندار کرمانشاه برگزار شد.

دکتر محمدطیب صحرایی، استاندار کرمانشاه در سومین سفر کاری خود صبح روز یکشنبه با استقبال فرماندار و امام جمعه روانسر وارد این شهرستان شد.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه و استاندار این استان با صدور پیام مشترکی، شهادت شهید سرافراز سرهنگ «شهرام حیدری» رئیس پلیس اطلاعات شهرستان جوانرود را تسلیت گفتند.

دکتر صحرایی، استاندار کرمانشاه همزمان با سالروز ولادت حضرت علی(ع) و روز پدر، با حضور در مرکز توانبخشی و مراقبتی شبانه روزی سالمندان شمیم مهر کرمانشاه، روز پدر را به پدران حاضر در این مرکز تبریک گفت و ساعتی را با آنان به گفت وگو نشست.

استاندار کرمانشاه با پدر شهیدان سلیمانی و پدر شهیدان کهریزی دیدار کرد.

استاندار کرمانشاه، قرارگاه ملی اشتغال استان را یک سند پیش‌برنده در کاهش نرخ بیکاری استان دانست و با تاکید بر تجهیز مراکز فنی و حرفه ای کرمانشاه توسط وزارت کار، از شستا خواست که سهم و آورده خود در پروژه های استان را تامین کند‌.
فرمانداری ها
Kangavar - کنگاور Songhor - سنقر Sahne - صحنه Harsin - هرسین Kermanshah - کرمانشاه Ravansar - روانسر Paveh - پاوه Javanrod - جوانرود Salasebabajani - ثلاث باباجانی Dalaho - دالاهو Eslamabade gharb - اسلام آآباد غرب Ghilane Gharb - گیلان غرب Sarpole zahab - سرپل ذهاب Ghasre Shirin - قصر شیرین