+ 0 -
ADA
استاندار کرمانشاه غروب روز گذشته در یک نشست ۴ ساعته با حضور شهردار کرمانشاه، معاونین شهردار و شهرداران مناطق، آخرین برنامه های توسعه شهری، خدمات عمومی و برنامه‌های شهر زیبا را به عنوان یک مطالبه عمومی پیگیری کرد.

استاندار کرمانشاه در جلسه ای با شهردار کرمانشاه، معاونان وی، روسای سازمان های شهرداری و شهرداران مناطق، آخرین وضعیت خدمت رسانی به شهر و شهروندان این کلانشهر یک میلیونی را بررسی کرد و در جریان اقدامات صورت گرفته قرار گرفت.

استاندار کرمانشاه گفت: افزایش نشاط عمومی در جامعه به ارتقای سرمایه‌های اجتماعی و تقویت اعتماد و ایجاد آرامش در جامعه کمک می‌کند.


معاون هماهنگي امور اقتصادي استانداري كرمانشاه گفت: تلاش براي رفع موانع توليد به منظور كمك به رونق اقتصادي و ايجاد اشتغال از برنامه هاي محوري و اساسي استان است كه با جديت از سوي مديريت ارشد استان پيگيري مي شود.

استاندار كرمانشاه با تاكيد مجدد بر ضرورت تسريع در آغاز و پيگيري عمليات اجرايي طرح هاي مصوب سفر رئيس جمهور گفت: با اجراي اين مصوبات بسيار مهم، استان كرمانشاه به كارگاه بزرگ عمراني و اشتغالزايي تبديل خواهد شد و اجراي اين مصوبات از برنامه...

آخر هفته‌ها منازل شهیدان معظم و والا مقام کرمانشاه میزبان مردی بازمانده از نسل جبهه و جنگ و جامانده از کاروان شهدا است؛ مردی که امروز سکان مدیریت ارشد استان را در دست گرفته اما خود را همچنان سرباز فداکار وطن می‌داند و دیدار با خانواده شهدا...

استاندار کرمانشاه گفت: این استان انبوهی از داشته های فرهنگی، تاریخی، طبیعی، دینی و معنوی را دارد که متاسفانه تاکنون به درستی معرفی و شناسانده نشده است.

استاندار كرمانشاه در ديدار هيات انديشه ورزي استانداري گفت: بايد جوهره و فرهنگ كار را در استان زنده كنيم و هيات انديشه ورز استانداري در اين زمينه مي تواند كمك حال مديريت استان باشد.

استاندار کرمانشاه از بخش درمان سکته حاد مغزی و مرکز فوق تخصصی آنژیوگرافی و اینترونشنال رادیولوژی بیمارستان امام رضا(ع) کرمانشاه بازدید کرد.
فرمانداری ها
Kangavar - کنگاور Songhor - سنقر Sahne - صحنه Harsin - هرسین Kermanshah - کرمانشاه Ravansar - روانسر Paveh - پاوه Javanrod - جوانرود Salasebabajani - ثلاث باباجانی Dalaho - دالاهو Eslamabade gharb - اسلام آآباد غرب Ghilane Gharb - گیلان غرب Sarpole zahab - سرپل ذهاب Ghasre Shirin - قصر شیرین