نسخه آزمایشی
Menu

استاندار كرمانشاه:

توسعه مجتمع هاي گلخانه اي سبب ايجاد اشتغال پايدار مي شود


استاندار كرمانشاه گفت: توسعه و گسترش مجتمع هاي گلخانه اي سبب ايجاد اشتغال پايدار و افزايش بهره وري و استفاده بهينه از منابع مي شود.

 

به گزارش پايگاه اطلاع رساني استانداري کرمانشاه؛ « هوشنگ بازوند» در بازدید از مجتمع گلخانه ای ۳۹ هکتاری سرپل ذهاب ضمن تأکید بر لزوم تسریع در اجرای این پروژه گفت: ایجاد مجتمع های گلخانه ای سبب تولید ثروت و افزایش بهره‌وری با استفاده بهینه از منابع آب و خاک و اشتغالزایی پایدار می شود.

بازوند خاطرنشان ساخت: در سالی که با عنوان « تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها» نامگذاری شده است از سرمایه گذاران، کارآفرینان و تولید کنندگان حمایت خواهیم کرد اما در مورد این مجتمع انتظار داریم سرمایه گذار طرح با توجه به سیاستگذاری و برنامه ریزی انجام شده ضمن تسریع در انجام امور برنامه زمانبندی دقیقی را نیز ارائه و در اجرا اهتمام جدی داشته باشد تا شاهد شکوفایی این بخش به لحاظ تولید محصول های متنوع باشیم.

استاندار کرمانشاه در ادامه سفر به غرب استان از روند تکمیل و عملیات بازسازی بقعه احمدابن اسحاق (ره) بازدید کرد و گفت: بر اساس تعهدات مجری تا پایان خرداد ماه این پروژه تکمیل می شود و هم اکنون نیز ۸۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

وی افزود: بقعه احمد اسحاق (ره)*نزد مردم دارای یک جایگاه بسیار والای معنوی و عرفانی است و بازسازی این مجموعه به شکل مناسبی و با هزینه دولت در حال انجام است.

استاندار کرمانشاه در ادامه از مجتمع خدمات رفاهی و بین راهی نیز بازدید کرد و بر لزوم همکاری دستگاه های اجرایی ذی ربط جهت حل مشکلات سرمایه گذاران تأکید کرد.

احمدابن اسحاق قمی از اصحاب گرانقدر ائمه معصومین (ع) و از مراجع، محدثان و علمای بزرگ قرن سوم هجری است که توفیق درک امام جواد (ع)، امام هادی (ع)، امام حسن عسگری (ع) و امام زمان (عج) را داشته است.

 

آرامگاه وی در شهر سرپل ذهاب زیارتگاهی برای دوستداران اهل بیت عصمت و طهارت (ع) است