نسخه آزمایشی
Menuحضور مدیر امور شعب بانک رفاه کارگران استان کرمانشاه در مرکز سامد


مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری گفت: برنامه ارتباط مردم با مسئولین در بستر سامد، دوشنبه اين هفته با حضور مدیر امور شعب بانک رفاه کارگران استان کرمانشاه در سامانه 111 برگزار خواهد شد.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني استانداري كرمانشاه؛ حجت الاسلام والمسلمین عزیزی افزود: در راستاي اجراي نظام نامه مديريت ارتباطات مردمي در بستر سامد(سامانه اكترونيكي ارتباط مردم و دولت) و تاكيدات مهندس بازوند استاندار محترم مبني بر تسريع در انتقال مشكلات و نظرات مردم به مديران مربوطه و پاسخگويي به درخواست ها و مشكلات هم استان هاي محترم، برنامه ارتباط مردم با مسئولین در بستر سامد، دوشنبه با حضور مدیر امور شعب بانک رفاه کارگران استان کرمانشاه در مرکز سامد برگزار خواهد شد.

 وي اظهار داشت: مردم شریف استان می توانند روز دوشنبه مورخه 05/06/ 1399 از ساعت 10 الی 12 از طریق شماره تماس 111 مسائل و مشکلات خود را مطرح نمایند.

 وی افزود: سامد (سامانه الکترونیکی ارتباط مردم و دولت) سیستم ارتباطی موثری میان مردم و مسئولان بوده که از طریق این سامانه هم استانی های گرامی می توانند براحتی و بدون مراجعه حضوری درخواست ها و مشکلات خود را با مسئولین استان مطرح و پیگیری نمايند.