نسخه آزمایشی
Menu

دکتر کریمی معاون استاندار:

كانديداهاي احتمالی انتخابات از طرح مطالب هیجانی و غیر مستند جدا خودداري كنند

رئيس هيات بازرسي انتخابات استان تاكيد كرد: كانديداهاي احتمالی انتخابات از طرح مطالب هیجانی و غیر مستند جدا خودداري كنند.

به گزارش واحد خبر عمومی و امور بین الملل استانداری کرمانشاه، نشست هیأت بازرسی انتخابات استان به ریاست دکتر کریمی معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری و رئیس هیأت بازرسی انتخابات استان تشکیل شد.

وي با اشاره به لزوم رعایت اصل بی طرفی، قانونمداري و سلامت انتخابات تصريح كرد: اين مهم در اولويت برنامه ريزي ها،  اقدامات و اقدام هاي مجريان انتخابات در سطح استان است.

دكتر كريمي ادعای مهندسی انتخابات را ظلم بزرگی در حق نیروهای خدوم و دست اندرکاران این مهم در تمامی ارکان نظام دانست و افزود: استانداری کرمانشاه، ستاد انتخابات و به خصوص هیئت بازرسی، به تأسي از فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر حق الناس بودن رای مردم، از آرای ملت به خوبي صیانت نموده و امانت داران صدیقی برای رأی دهندگان خواهند بود.

معاون استاندار در پایان با تاکید بر لزوم ایجاد فضای رقابتی سالم و پرهیز از ایجاد حواشی برای انتخابات مجلس شورای اسلامی، خاطرنشان ساخت: نامزدهای احتمالی انتخابات، از طرح مطالب هیجانی و غیر مستند پرهيز نمايند زيرا اينگونه رفتارها در میان جامعه علاوه بر سیاه نمایی، باعث تزریق یاس و ناامیدی به بدنه اجتماعی و بروز بی اعتمادی عمومی می گردد.