نسخه آزمایشی
Menuملاقات چهره به چهره مهندس بازوند استاندار کرمانشاه با مردم شریف استان

مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری گفت: ملاقات عمومي و مردمي مهندس بازوند استاندار كرمانشاه روز جمعه با مردم شريف استان در محل سالن تدبیر استانداری برگزار شد.

به گزارش واحد خبر روابط عمومي و امور بين الملل استانداري؛ حجت الاسلام والمسلمین عزیزی اظهار داشت: در اين ملاقات مردمي مهندس بازوند به همراه مدیر کل حوزه استاندار، مدیر کل حراست و مديران دستگاه های اجرايي استان حضور داشتند كه بيش از 100 نفر موفق به ديدار چهره به چهره با مديريت ارشد استان شدند.

وي گفت: در اين ملاقات عمومي، اقشار مختلف از مردم شريف استان، مسائل و مشكلات خود را با استاندار در ميان گذاشتند كه مهندس بازوند پس از بررسی دستورات لازم را برای رسیدگی به آنها صادر کرد و از مديران ذيربط حاضر در اين مراسم خواست كه مشكلات مردم را به سرعت رفع كنند.

مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری، عمده درخواست های ملاقات كنندگان را مشکلات مربوط به توسعه طرح های تولیدی و صنعتی، اشتغالزایی، تسهیلات بانکی، مساعدت مالی و درمانی و اشتغال عنوان كرد و گفت:  مهندس بازوند در اين ملاقات چهره به چهره رسیدگی به مشکلات مردم از سوي مديران را به عنوان یک ضرورت مهم بيان كرد.

شايان ذكر است اين ملاقات عمومي روز جمعه در دو نوبت صبح و عصر انجام شد.